Dobrovolnictví v Klubu CF
Pomoct nám můžete se spoustou věcí

Dobrovolnictví v klubu CF 

18222197 10203472528609943 5683373625022103757 n

Pomoct nám můžete se spoustou věcí, uvádíme tu jen takové nejběžnější typy, ale ozvat se můžete i s vlastní vizí pomoci!

Pomoc na našem informačním stánku

Nevadí vám mluvit s lidmi a povědět jim o nemocných s cystickou fibrózou, kterým se také říká "slané děti".  Na stáncích provádíme osvětovou činnost, prodáváme drobné předměty a dáváme možnost široké veřejnosti si vyzkoušet, jaké to je pohybovat se a běhat, když máte cystickou fibrózu (mimo jiné snížené plicní funkce). Účastníme se letních festivalů, ale i různých sportovních akcí pořádaných na naši podporu. 

Grafik/Grafička

Rádi si hrajete s grafikou? Chcete nám pomoct s letáčky, edukačními materiály, kampaněmi a vším co potřebuje hodně kreativity a šikovnosti. Budeme moc rádi, když nám o sobě dáte vědět a my se na vás budeme moci příležitostně obracet.

Překladatel/ka

Umíte anglicky a rádi překládáte? Cystická fibróza se vyskytuje celosvětově a proto o ní vychází různé a zajímavé články, které chceme šířit mezi dospělé i děti s CF a taky jejich rodiny. Když se u nás přihlásíte, příležitostně vás poprosíme o pomoc s překladem.

Fotograf/ka

Budeme moc rádi, když nám pomůžete zajistit obrazový materiál. Účastníme se spousty zajímavých akcí z kterých by se nám hodily fotky. Jedná se o hudební festivaly, sportovní akce, pečení pro dobrou věc, dobročinné bazary, divadelní představení pořádaná na naši podporu apod. Jestli bez foťáku ani nevyjdete z domu, tak jste přesně náš člověk!

Běháte nebo pořádáte sportovní akce

Běhat můžete v našem sportovním tričku a už tak o nás dávat vědět. Na naši podporu se pořádá několik běžeckých a sportovních akcí, takže nás podpoříte i koupí startovného, třeba již na legendární závod FyzioRun a je naprosto fantastické, když přiběhnete i se svými kamarády. Budeme také  moc rádi, když nás přizvete na vaši sportovní akci jako neziskového partnera!

Restauratéři, kavárníci a galeristé pozor!

Máte prostory, které byste nám mohli zapůjčit na pořádání setkání rodičů nemocných dětí s CF, pro semináře, členské schůze a další setkání. Máte prostory ve kterých bychom mohli uskutečnit naši výstavu obrazů: Slaných žen, které pro nás nafotily dospělé pacientky s CF? Budeme moc rádi, když nám nabídnete svoje prostory nebo nás podpoříte zajištěním cateringů.

fyzioRun 2017

Sponzoři a partneři

NADACE ČEZ
NADACE ČEZ
NADACE ČEZ
Více...
MYLAN
MYLAN
MYLAN
Více...
PROFI CREDIT
PROFI CREDIT
PROFI CREDIT
Více...
ŽIVOT DĚTEM
ŽIVOT DĚTEM
ŽIVOT DĚTEM
Více...
P3 Logistic Parks
P3 Logistic Parks
P3 Logistic Parks
Více...
facebook_page_plugin