Dobrovolnictví v Klubu CF
Pomoct nám můžete se spoustou věcí

Dobrovolnictví v klubu CF 

18222197 10203472528609943 5683373625022103757 n

Pomoci nám můžete se spoustou věcí. Níže uvádíme nejběžnější typy pomoci, ale ozvat se nám můžete i s vlastní představou.

Pomoc na našem informačním stánku

Nevadí vám mluvit s lidmi a povědět jim o nemocných s cystickou fibrózou, kterým se také říká "slané děti"?  Na stáncích provádíme osvětovou činnost, prodáváme drobné předměty a dáváme možnost široké veřejnosti vyzkoušet si, jaké to je pohybovat se a běhat, když máte cystickou fibrózu (mimo jiné snížené plicní funkce). Účastníme se letních festivalů, ale i různých sportovních akcí pořádaných na naši podporu. 

Grafik/Grafička

Rádi si hrajete s grafikou? Chcete nám pomoci s letáčky, edukačními materiály, kampaněmi a vším, co vyžaduje tvůrčího ducha a šikovnost? Budeme moc rádi, když nám o sobě dáte vědět a my se na Vás budeme moci příležitostně obracet.

Překladatel/ka

Umíte anglicky a rádi překládáte? Cystická fibróza se vyskytuje celosvětově, a proto o ní vycházejí různé a zajímavé články v agnličtině, které chceme šířit mezi dospělé a děti s CF a jejich rodiny. Když se u nás přihlásíte, příležitostně Vás poprosíme o pomoc s překladem.

Fotograf/ka

Budeme moc rádi, když nám pomůžete zajistit obrazový materiál. Účastníme se spousty zajímavých akcí, ze kterých by se nám hodily fotky. Jedná se o hudební festivaly, sportovní akce, pečení pro dobrou věc, dobročinné bazary, divadelní představení pořádaná na naši podporu apod. Jestli bez foťáku nedáte ani ránu, jste přesně náš člověk!

Běháte nebo pořádáte sportovní akce

Běhat můžete v našem sportovním tričku a už tak o nás dávat vědět. Na naši podporu se pořádá několik běžeckých a sportovních akcí, takže nás můžete podpořit i koupí startovného, třeba již na legendární závod FyzioRun. Bude naprosto fantastické, když přiběhnete i se svými kamarády. Budeme také  moc rádi, když nás přizvete na Vaši sportovní akci jako neziskového partnera!

Restauratéři, kavárníci a galeristé pozor!

Máte prostory, které byste nám mohli zapůjčit na setkání rodičů dětí s CF, semináře, členské schůze a další setkání? Máte prostory, ve kterých bychom mohli uskutečnit naši výstavu fotografií dospělých žen s CF s názevm Slané ženy? Budeme moc rádi, když nám nabídnete svoje prostory nebo nás podpoříte zajištěním cateringu.

fyzioRun 2017

facebook_page_plugin