Mělnický Vinařský Běh se letos bude konat již po 7. a i tentokrát bude pro účastníky a přihlížející opět nabitý program a spousta zábavy.

Mělnický Vinařský Běh je akce, která již od svého vzniku láká stovky běžeckých nadšenců, amatérských sportovců, ale i úplných začátečníků. Právě díky přivětivému prostředí, krásné trati podél řeky, kulturnímu zázemí akce, ale i uvolněné a přátelské atmosféře všech okolo.

Letos Vás čeká ale jedna zásadní novinka. Pokud chcete běžet, je třeba se přihlásit předem https://vinarskybeh.cz/prihlaska/. Přihlašování na místě v den závodu již nebude možné! V předchozích letech se na trať všech závodů postavilo přes 400 závodníku. Letos je kapacita závodníků na 10 km omezena na 350, proto přihlašování neodkládejte.

Na Mělníku máme pro každého ten pravý závod, ať už je člověku 7 let, nebo třeba 99. V letošním roce je akce opět přichystána mělnickým bežeckým spolkem Run the World z.s., který spolu s IronTime o.s. připraví nejenom výborný sportovní zážitek na certifikované trati s profesionálním měřením, ale i nezbytný servis a zábavu okolo.

Již 26. září to vypukne. Mělník byl a vždy bude městem vína, soutoku Labe a Vltavy, v září to ale bude i město běhu!

Těšíme se na Vás v hojném počtu již 26.9.2020.

Více informací najdete na https://vinarskybeh.cz/.

 

Mělnický Vinařský běh 2020

 

facebook_page_plugin