9. ročník seriálu zimních běhů v Chebu a okolí, startovné dobrovolné, s výtěžkem pro nemocné CF

KDE: Cheb, Kachní kámen - atletický stadion

KDY: ÚNOR - 11/2/2018

Web akce...

 

9. ročník seriálu zimních běhů v Chebu a okolí, startovné dobrovolné, s výtěžkem pro nemocné CF

KDE: Cheb, Kachní kámen - atletický stadion

KDY:  LEDEN - 21/1/2018

Více...

Povídání o životě s CF, kvíz "Co víte o CF?", veřejná sbírka, prodej kalendářů Slaných žen.

KDE: Jindřichův Hradec Kavárna Kolonial (Na Hradbách 48)

KDY: LEDEN - 6/1/2018

Více...

 

V srpnu letošního roku byl Klub CF přítomen na slavonickém filmovém a hudebním festivalu SlavoniceFest 2017. Od 2. srpna do 6. srpna na akci prezentoval svou práci, prováděl osvětu o cystické fibróze a představil světu výstavu Slané ženy sestávající z fotografií dvanácti žen s CF. 3. srpna se uskutečnilo promítání filmu Anděl Páně 2, jehož tvůrci se rozhodli Klub CF podpořit.

V letošním roce se Klub CF vypravil se svým stánkem na proslulý festival United Islands of Prague. V "neziskové uličce", která byla trochu stranou hlavního dění a tudíž v ní vládla klidná atmosféra, prováděl osvětu o CF. Zájem byl velký.

V neděli 6. srpna 2017 skončil filmový a hudební festival ve Slavonicích, jehož se Klub CF zúčastnil jako charitativní partner. Pracovníci a dobrovolníci Klubu CF na festivalu pobyli po celou dobu jeho trvání, prováděli osvětu o cystické fibróze a získali příspěvek ve výši 17 830,- Kč ve prospěch pacientů s CF. Děkujeme Filmové a televizní společnosti Total Help Art T. H. A. za pozvání na tuto skvělou kulturní akci.

Nový ročník kalendáře se slanými kráskami - Slané ženy 2018 - nafotil Robert Vano bez nároku na honorář. Tématem nového kalendáře je styl První republiky, noblesa a elegance.

Kalendář je ke koupi od 1.listopadu 2017. Již teď však přijímáme objednávky.

Objednávky na eshopu nebo na telefonu 257 211 929.

Objednávat u nás mohou jednotlivci i firmy. Nabízíme tisk firemního loga na kalendář, který se pak hodí jako hezký dárek s charitativním podtónem pro obchodní partnery.

Děkujeme všem pacientkám s CF - Slaným ženám za jejich ochotu nechat se bez nároku na honorář vyfotografovat a přispět tak k osvětě o cystické fibróze.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na pomoc pacientům s CF, zejména na dechové pomůcky nezbytné k léčbě jejich choroby, na další léčebné prostředky a doplňky stravy.

Máme pro vás úžasnou zprávu! Před týdnem pro nás uspořádali skvělí lidé " Knyckou pětihodinovku - aneb potíme se pro slané". Akce se zúčastnilo 300 běžců, z toho 40 dětí, a dohromady uběhli cca 3000 km. Celkem pro nás vypotili neuvěřitelných 69 405,-Kč.
Obrovské díky všem účastníkům!

V úterý 26.4. proběhl 5. ročník běžeckého závodu fyzioRUN, který podporuje Klub nemocných cystickou fibrózou. Letošního ročníku se zůčastnilo rekordních 115 bězců. Mezi běžci se objevili i nemocní cystickou fibrózou, jako Jirka Janoušek a Renata Zemancová, kteří téměř pětikilometrový závod zvládli v dobrých časech. Gratulujeme! 
V doprovodné soutěži firmy PowerBreath o nejsilnější nádech jednoznačně vyhrála již zmíněná Renata Zemancová, která má 8 let po transplantaci plic a s hodnotou 154 cm H2O je přesvědčivým důkazem úspěšné dechové rehabilitace. 
Celou akci moderoval výborný Ivo Dostál (také nemocný CF a po transplantaci plic), který je součastí závodu každý ročník.
FyzioRUN přispěl Klubu nemocných cystickou fibrozou částkou celkovou částskou 7 864,-Kč. Moc děkujeme!!! 

Vítězové fyzioRUN 2016:

MUŽI: ŽENY:
1. Peter Ďurec 14:21 1. Barbora Jíšová 17:10
2. Jan Pokorný 14:56 2. Eva Richtrová 19:29
3. Antonín Rektor 16:07 3. Kateřina Zárybnická 19:38

Kompletní výsledky: https://www.stopnito.cz/vysledky-zavodu/22
Fotogalerie: http://fyziorun.rajce.idnes.cz/fyzioRUN_2016/

V průběhu měsíců listopadu až února proběhl v Chebu 7.ročník Chebské běžecké zimy - zimních běhů pro veřejnost pořádaných ve prospěch dětí nemocných cystickou fibrózou. Mládež do 15ti let absolvovala tratě od 130 m pro děti do 6ti let, přes 230 m pro věkovou kategorii 7-9 let, , 430 m pro 10-12ti leté až po 900 m pro ty, kterým bylo 13-15 let. Rovněž pro příchozí byla připravena trať pokaždé ve stejné vzdálenosti tj. 2200 m.

facebook_page_plugin