Slané ženy
Kalendář Slané ženy pomáhá nemocným CF

Kalendář Slané ženy 2018

 

Proč Slané ženy?

O cystické fibróze se mluví jako o nemoci slaných dětí. My dospělé nemocné ženy chceme světu ukázat, že ze slaných dětí vyrostou slaní dospělí. V našem případě slané ženy, které jsou i přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky krásné a plné života a nadějí. Ženy, které vypadají stejně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem více úsilí. Ženy, které se perou s nepřízní osudu a snaží se žít život stejně, jako ostatní.

Všechny modelky v kalendáři jsou ženy nemocné CF.

Také nový ročník kalendáře se slanými kráskami - Slané ženy 2018 - nafotil Robert Vano bez nároku na honorář. Tématem nového kalendáře je styl První republiky, noblesa a elegance. Kalendář v současné době produkujeme a ke koupi bude od 1.listopadu 2017.

Děkujeme všem pacientkám s CF - Slaným ženám za jejich ochotu nechat se bez nároku na honorář vyfotografovat a přispět tak k osvětě o cystické fibróze.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na pomoc pacientům s CF, zejména na dechové pomůcky nezbytné k léčbě jejich choroby, na další léčebné prostředky a doplňky stravy.

Kalendář lze objednat v e-shopu zde

( https://eshop.klubcf.cz/ )

Objednávat u nás mohou jednotlivci i firmy. Nabízíme tisk firemního loga na kalendář, který se pak hodí jako hezký dárek s charitativním podtónem pro obchodní partnery.

 

Kalendář Slané ženy 2017

 

 

Náš nový, krásný, luxusní kalendář Slaných žen na rok 2017 je na světě. Z celého srdce věnovaný Kamile Eliášové. Pro rok 2017 ho pro nás nafotil světově uznávaný fotograf Robert Vano. Ve čtvrtek 20.10. proběhl slavnostně křest kalendáře v prostorách ČSOB Inspirace.

Pokřtít kalendář nám přišla Klára Trojanová, Pavel Šimčík a nesměl samozřejmě chybět Robert Vano. Celou akci nám moderoval Pavel Zuna. Všem patří od nás velké díky. Jejich práce si velice vážíme! 

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře půjde na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, který sdružuje a podporuje nemocné CF a jejich blízké z celé ČR.

 

Slané ženy 2015

 

Slané ženy je projekt Klubu nemocných cystickou fibrózou, který vzešel z myšlenky upozornit na problematiku nemoci cystická fibróza v dospělém věku. Nejvýznamnější aktivitou je tvorba charitativního kalendáře, na kterém se v roce 2014 autorsky podílela fotografka Tereza z Davle. Pro rok 2015 k ní přibyla Alžběta Jungrová, Katarina Kollárová, Lucie Vysloužilová, Veronika Brunová, Petra Klačková a titulní snímek představující hlavní iniciátorku projektu nafotil Tomáš Třeštík. Všichni zainteresovaní pracovali bez nároku na honorář a patří jim naše obrovské díky.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře půjde na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, který sdružuje a podporuje nemocné CF a jejich blízké z celé ČR

 

Kalendář Slané ženy 2014

Ve spolupráci s fotografkou Terezou z Davle vznikl projekt charitativního kalendáře s výtěžkem pro nemocné cystickou fibrózou.

 

Všechny modelky v něm jsou ženy nemocné cystickou fibrózou. Dětem nemocným CF se říká slané děti. My dospělé nemocné ženy chceme ukázat světu, že ze slaných dětí vyrostou slaní dospělí. V našem případě slané ženy, které jsou i přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky krásné, plné života a nadějí. Ženy, které vypadají steně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem větší úsilí Ženy co se perou s nepřízní osudu a snaží se žít život stejně, jako ostatní.

Všichni zainteresovaní pracovali bez nároku na honorář a patří jim naše obrovské díky.

Vizážistka: Simona Bártová

Foto: Tereza z Davle
Grafické práce: Jan Zachariáš 
Sponzoři: HM Harmonie a Václav Rak RpressoFoceno v hotelu Parkinn PrahaF

 

facebook_page_plugin