Slané ženy
Kalendář Slané ženy pomáhá nemocným CF

Kalendář Slané ženy 2018

 

I nový ročník kalendáře se slanými kráskami - Slané ženy 2018 - nafotil Robert Vano bez nároku na honorář. Tématem nového kalendáře je styl První republiky, noblesa a elegance. Kalendář v současné době produkujeme a ke koupi bude od 1.listopadu 2017.

Děkujeme všem pacientkám s CF - Slaným ženám za jejich ochotu nechat se bez nároku na honorář vyfotografovat a přispět tak k osvětě o cystické fibróze.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na pomoc pacientům s CF, zejména na dechové pomůcky nezbytné k léčbě jejich choroby, na další léčebné prostředky a doplňky stravy.

Kalendář lze objednat v e-shopu zde

( https://eshop.klubcf.cz/ )

Objednávat u nás mohou jednotlivci i firmy. Nabízíme tisk firemního loga na kalendář, který se pak hodí jako hezký dárek s charitativním podtónem pro obchodní partnery.

 

Kalendář Slané ženy 2017

 

Náš nový, krásný, luxusní kalendář Slaných žen na rok 2017 je na světě. Z celého srdce věnovaný Kamile Eliášové. Pro rok 2017 ho pro nás nafotil světově uznávaný fotograf Robert Vano. Ve čtvrtek 20.10. proběhl slavnostně křest kalendáře v prostorách ČSOB Inspirace.

Pokřtít kalendář nám přišla Klára Trojanová, Pavel Šimčík a nesměl samozřejmě chybět Robert Vano. Celou akci nám moderoval Pavel Zuna. Všem patří od nás velké díky. Jejich práce si velice vážíme! 

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře půjde na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, který sdružuje a podporuje nemocné CF a jejich blízké z celé ČR.

 

Slané ženy 2015

 

Slané ženy je projekt Klubu nemocných cystickou fibrózou, který vzešel z myšlenky upozornit na problematiku nemoci cystická fibróza v dospělém věku. Nejvýznamnější aktivitou je tvorba charitativního kalendáře, na kterém se v roce 2014 autorsky podílela fotografka Tereza z Davle. Pro rok 2015 k ní přibyla Alžběta Jungrová, Katarina Kollárová, Lucie Vysloužilová, Veronika Brunová, Petra Klačková a titulní snímek představující hlavní iniciátorku projektu nafotil Tomáš Třeštík. Všichni zainteresovaní pracovali bez nároku na honorář a patří jim naše obrovské díky.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře půjde na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, který sdružuje a podporuje nemocné CF a jejich blízké z celé ČR

 

Kalendář Slané ženy 2014

Ve spolupráci s fotografkou Terezou z Davle vznikl projekt charitativního kalendáře s výtěžkem pro nemocné cystickou fibrózou.

 

Všechny modelky v něm jsou ženy nemocné cystickou fibrózou. Dětem nemocným CF se říká slané děti. My dospělé nemocné ženy chceme ukázat světu, že ze slaných dětí vyrostou slaní dospělí. V našem případě slané ženy, které jsou i přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky krásné, plné života a nadějí. Ženy, které vypadají steně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem větší úsilí Ženy co se perou s nepřízní osudu a snaží se žít život stejně, jako ostatní.

Všichni zainteresovaní pracovali bez nároku na honorář a patří jim naše obrovské díky.

Vizážistka: Simona Bártová

Foto: Tereza z Davle
Grafické práce: Jan Zachariáš 
Sponzoři: HM Harmonie a Václav Rak RpressoFoceno v hotelu Parkinn PrahaF

 

Sponzoři a partneři

NADACE ČEZ
NADACE ČEZ
NADACE ČEZ
Více...
MYLAN
MYLAN
MYLAN
Více...
PROFI CREDIT
PROFI CREDIT
PROFI CREDIT
Více...
ŽIVOT DĚTEM
ŽIVOT DĚTEM
ŽIVOT DĚTEM
Více...
P3 Logistic Parks
P3 Logistic Parks
P3 Logistic Parks
Více...
facebook_page_plugin