🌟 Máme vítěze sportovní výzvy Srpnový exot! 🌟
Srpnová výzva byla zatím nejzábavnější. Hlavně pro nás, když jsme pročítali vaše záznamy. Dali jste si s tím velkou práci, a za to vám moc děkujeme. A kdo jsou největší sportovní exoti?! 🎉💛
🥇 První místo získal šestiletý Filípek, a to s neuvěřitelnými 24 aktivitami! 👏👏👏 Jeho tabulka byla nádherná – nejen, že poctivě zapisoval všechny sporty, ale ještě přidával poznámky, jak ho to bavilo. Vyzkoušel tolik různých věcí – šlapací buginu 🚗, šachy ♟, skákací míč 🏐, lanové aktivity 🪢, domácí workout. Dokonce zahrnul do tabulky 💪 i dechová cvičení 🌬. To je opravdu obrovská paráda a inspirace pro ostatní! Filípek nám ukázal, že každý pohyb má smysl – velký i malý.
🥈 Druhé místo patří Pavlínce, která se do výzvy pustila s obrovským nadšením a vyzkoušela krásných 9 aktivit. 🌸 Její tabulka byla moc hezká – nejenže pečlivě zapsala, co všechno dělala, ale také se s námi podělila o to, jak ji to bavilo. Pavlínka ukázala, že sportování nemusí být jen o velkých výkonech. Do tabulky zahrnula i běžné činnosti, které dělají radost a udržují tělo v pohybu. 🚶♀️🧘♀️ A o to nám šlo – každý krok, každé protažení, každá aktivita se počítá a dělá den krásnější. 🌞
🎉 A aby toho nebylo málo – Filípek měl štěstí i v losování soutěže fotografií ze sportování, takže se může těšit rovnou na dvě odměny!
Oběma patří obrovská gratulace a obdiv! 💛 Jsou nádherným příkladem toho, že naše výzvy nejsou o výkonu, ale o radosti, chuti vyzkoušet nové věci a o hravosti.
👉 A co vy ostatní? Přidejte se příště také! Protože sportování s námi není jen sport – je to hlavně zábavné sportování! 🚴♀️🏊♂️🧘♀️💃

