Partneři a dárci

S pomocí generálního partnera, hlavních partnerů, grantových řízení, ale i dalších firem a jednotlivců, můžeme poskytovat komplexní služby pro nemocné cystickou fibrózou. Velmi si vaší podpory vážíme a děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!

Po celé České republice najdete malé i velké podniky, které svou důvěru vložili v Klub CF. Pevně věříme, že si nás vybrali, protože za námi jsou vidět výsledky naší práce, které skutečně pomáhají zkvalitnit život pacientům s cystickou fibrózou v celé naší zemi. Svou práci se snažíme dělat s určitou přidanou hodnotou, profesionálně a přitom srdcem.

Generální partner - Altron

Naše spolupráce s firmou Altron, a.s. má bohatou historii sahající až k počátkům fungování Klubu CF jako organizace s prvními zaměstnanci. Během té doby Altron podpořil několik našich projektů, zapojil se do oslav větrníkového dne či pořádal výstavu fotografií z kalendáře Slané ženy. V roce 2020 se Altron, a.s. stal generálním partnerem Klubu CF a my se těšíme, co dalšího naše spolupráce přinese.

Hlavní partneři 2021

Abakus

Ministerstvo zdravotnictví České republiky

Nadace ČEZ

S podporou Nadace ČEZ vzniklo mnoho projektů a edukačních materiálů. Z posledních aktivit zmiňme vytvoření fyzioterapeutických videí pro pacienty různých věkových kategorií, které pacientům pomáhají při jejich každodennímu léčebnému režimu. V roce 2021 se připravuje nová nutriční brožura.

Úřad vlády České republiky

Každoroční podpora z Úřadu vlády ČR míří na podporu kampaní, které informují veřejnost o CF.

Partneři 2021

Hmotné dary a bezplatné služby 2021

Dárci

Děkujeme všem našim dárcům, kteří nám přispěli nebo přispívají pravidelně nebo nás podpořili hmotným darem. Každá pomoc je pro nás důležitá.

Staňte se partnerem i vy

Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing elit. Dolorum nam quos dolor? Perspiciatis, ipsam enim ea possimus quisquam repellat vel? Eligendi voluptates deleniti voluptatibus sunt voluptatem provident esse eveniet unde.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris tincidunt sem sed arcu. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Nullam lectus justo, vulputate eget mollis sed, tempor sed magna. Nullam rhoncus aliquam metus. Quisque tincidunt scelerisque libero.

Chci se zapojit jako firma

Historie partnerství

Parnerství v roce 2020

Parnerství v roce 2019

Parnerství v roce 2018

Parnerství v roce 2017