Aukce sportovních předmětů je v plném proudu

Dražba probíhá od 8.10.2023 do 22.10. 2023, vydražte si svůj vysněný kousek!

Ve spolupráci s projektem Za lepší nádech jsme spustili charitativní aukci sportovních předmětů, které nám věnovali přední čeští sportovci. Díky této výjimečné aukci Vám můžeme zprostředkovat věci, jako je například tenisová raketa Barbory Strýcové s podpisem, kombinézu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, fotbalový dres podepsaný Pavlem Francouzem, hokejový puk od Dominika Haška. Na své si přijdou jistě příznivci mnoha sportů.

 

Martina Sáblíková nám věnovala do aukce svoji kombinézu.

 

Vydražit v aukci můžete tenisovou raketu Barbory Strýcové a také její tenisky

 

Proč se zúčastnit aukce?

Výtěžek aukce poputuje na pomoc pacientům s cystickou fibrózou. Pro pacienty náš Klub CF zajišťuje nákup léků, potřebné přístroje jako jsou např. inhalátory a mnoho dalšího. Z těchto příspěvků je také hrazena velmi důležitá psychologická péče.

 

    Pojďte vydražit golfovou hůl přední české golfistky Kristýny Napoleaové!

 

Pomozte nám překonat hranici 200 tisíc!

 

„Cystická fibróza je nevyléčitelné, vzácné onemocnění. Děkujeme a velmi si vážíme toho, že sportovci darovali tolik zajímavých předmětů a osobních věcí na pomoc těm, kteří to potřebují. Finanční prostředky půjdou na nákup léků, psychologickou péči a podporu výzkumu. “                                                                                                         

ředitelka Klubu CF Mgr. Simona Zábranská

 

Aktuální předměty aukce a informace o aukci naleznete zde.

 

Důležité!

U předmětu vždy naleznete aktuální vyvolávací cenu, minimální výše prvního příhozu tedy musí být rovna této ceně nebo vyšší.  Dále už můžete přihazovat dle pravidel aukce.

 

Rádi bychom tímto poděkovali projektu Za lepší nádech za spolupráci a všem sportovcům, kteří darovali předměty do aukce, za podporu a jejich snahu pomoci pacientům s cystickou fibrózou. 

Váš tým Klubu CF