Kalendář Slané ženy 2021

Klub CF vydává 7. ročník kalendáře Slané ženy na rok 2021.

Nový kalendář je tematicky věnovaný dechu, který nemocným s cystickou fibrózou mnohdy chybí. Dvanáct pacientek s touto nemocí se nafotilo, aby tak jako v ostatních letech upozornily na problematiku dospělých pacientů s cystickou fibrózou. Protože o cystické fibróze se stále nejvíce mluví jako o nemoci slaných dětí.

Tyto dospělé nemocné ženy chtějí světu ukázat, že ze slaných dětí vyrostou slaní dospělí. V jejich případě slané ženy, které jsou i přes těžkou diagnózu a nedobré vyhlídky krásné a plné života a nadějí. Ženy, které vypadají stejně jako ty zdravé, jen je to stojí mnohem více úsilí. Ženy, které se perou s nepřízní osudu a snaží se žít život stejně, jako ostatní.

Všechny modelky v kalendáři jsou ženy nemocné CF. Svou účastí v kalendáři dodávají odvahu ostatním pacientům a jejich blízkým a napomáhají šířit povědomí o cystické fibróze.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s vydáním kalendáře! Přiznáváme, že jsme ještě začátkem září netušili, že se to skutečně povede. Letošní situace byla pro všechny velmi náročná a o to více si ceníme pomoci všech zúčastněných a také vás všech, kteří si kalendář zakoupíte a tak dále podpoříte nemocné cystickou fibrózou.

A hlavně děkujeme všem SLANÝM ŽENÁM, že přijely a nechaly se fotit, ani to letos nebylo úplně jednoduché.

Kalendář si můžete zakoupit na našem E-SHOPU. Jako vždy 100% z prodejní ceny kalendáře putuje na konto Klubu CF.