Dražíme Za lepší nádech

 

Srdečně vás zveme na třetí ročník benefiční aukce na podporu pacientů s cystickou fibrózou.

Vrcholoví sportovci každý den trénují, aby mohli podávat špičkové výkony. Pacienti s CF inhalují a rehabilitují, aby udrželi své plíce ve funkčním stavu. “Trénink” sportovců i pacientů je v podstatě stejně časově náročný. Rozdíl je ale v tom, že jedni lámou rekordy a ti druzí bojují „jen“ za to, aby mohli žít své obyčejné životy.

Aukce poběží online na našem aukčním webu od 28. února 2021, 8h do 21. března 2021, 20h.

Jsme velice rádi, že se do naší aukce zapojilo tolik vynikajících sportovců. Své vlastnoručně podepsané věci nám do aukce darovali např.: Eva Samková, Martina Sáblíková, Tomáš Plekanec, Petra Kvitová, Radko Gudas, Kateřina Kudějová, Jan Železný, Šárka Strachová, Jana Veselá, Kateřina Neumannová, David Vencl a spousta dalších. Všem sportovcům, kteří se rozhodli Za lepší nádech podpořit, z celého srdce děkujeme!

Pomůžete nám překonat loňský rekord 146 000,- Kč?

O průběhu aukce budeme pravidelně informovat prostřednictvím našich sociálních sítí. Sledujte také IG a FB Za lepší nádech.

Děkujeme za vaše sdílení!

Aukce probíhá online

Na základě registrace v našem online aukčním systému dostanete e-mail s přiděleným číslem dražitele a aukčním kódem PIN. Pak už můžete směle přihazovat k položkám, které Vás zajímají. 100 % výtěžku z aukce putuje na konto Klubu CF. Cena vydraženého předmětu je v tomto případě chápána jako dar. O tomto finančním daru od nás vydražitelé dostanou Potvrzení, které mohou uplatnit ve svém daňovém přiznání. Dražit lze jako fyzická i právnická osoba.

Přejít na stránky aukce

Pro další doplňující informace můžete kontaktovat:
Bc. Lenka Johannová
Fundraising a péče o dárce
johannova@klubcf.cz
(+420) 608 946 762