Pokoř Everest na Lovoši

Běžec Jakub Chalupný se rozhodl podpořit Klub CF netradiční akcí. Dne 26.2.2022 se uskuteční takzvaný everesting na hoře Lovoš nedaleko Lovosic. V rámci jednoho dne chce zdolat výškové metry nejvyšší hory světa právě na Lovoši. Znamená to, že na horu vystoupá celkem 33,5x a během či chůzi tak urazí cca 170 km.

Aby akce plnila i svůj charitativní záměr, tak slibuje poslat 1 Kč za každý vystoupaný výškový metr 1 metr na konto Klubu CF.

Jakub vyzývá ostatní, aby se přidali.“Moje úsilí podpoří několik sponzorů. Přidá se i pár mých přátel, kteří také pošlou 1 Kč za každý svůj zdolaný výškový metr. Přidejte se taky!“

Dary v rámci této akce se zasílají prostřednictvím výzvy na:
https://www.darujme.cz/vyzva/1202857

Jelikož Everest je opravdu veliká hora nabízí Jakub i alternativy. Není nutné ani cestovat na horu Lovoš, můžete využít jakýkoli blízký kopec či horu. Pokud byste se chtěli zapojit opravdu důsledně, můžete využít jednu z následujících variant.

a) Everest 8849 m – tzn. zdolat 33,5x Lovoš během či chůzí (cca 175 km)
b) Mont Blanc 4809 m – tzn. zdolat 18,5x Lovoš během či chůzí (cca 90 km)
c) Sněžka 1603 m – tzn . zdolat 7x Lovoš během či chůzí (cca 36 km)

 

Z prostředků, které prostřednictvím darujme.cz vybereme, Klub CF poskytne dětem i dospělým s touto závažnou nemocí finanční či materiální pomoc související s léčbou.

#pokoreverestnalovosi

Pro více informací sledujte FB událost Pokoř Everest na Lovoši.