Rodinné vstupenky na Zámek Loučeň zdarma!

Pro členy Klubu CF a jejich rodiny jsme zajistili krásné prohlídky Zámku Loučeň

s vánoční tématikou  ZDARMA 🎅

Zámek Loučeň bude od 17.11 2023 do 21.1. 2024 patřit speciálním prohlídkám s tematikou 🎄„Příběh vánočního stromečku“ 🎄

Ve slavnostně nazdobených komnatách na Vás čeká více než 20 vánočních stromků a každý bude mít svůj vlastní příběh.

Termíny prohlídek:

Všední dny 12:00, 14:00, 16:00
Svátky, víkendy a vánoční prázdniny 11:00 – 20:00

Vyberte si termín a čas, který Vám vyhovuje, zašlete na sohajova@klubcf.cz . Každý termín rezervujeme vždy pouze pro jednoho pacienta a jeho rodinu. 

 

Co všechno Vás na Zámku Loučeň čeká?

Již šestý ročník Příběhu vánočního stromečku, letos s podtitulem Abeceda Vánoc, začíná již 17. listopadu. Vánoční atmosféra, nazdobené stromečky i průvodci v kostýmech na vás budou čekat každý den v týdnu, včetně sobot a nedělí, až do 21. ledna 2024.

Pro letošní Příběh vánočního stromečku jsme připravili tématicky ozdobené stromečky doslova “od A do Z”. Abeceda vánoc začíná na nádvoří “Adamem”, biblickým příběhem o vyhnání z ráje, který stojí na moderním fenoménem vánočních stromečků. V každé další zámecké komnatě na vás čeká další písmeno, stromeček i vyprávění o vánočních zvycích.

Ozdoby všech tvarů i barev

Celkem 20 stromečků nazdobencýh stovkami ozdob potěší oči dětí i dospělých. Můžete se těšit na Bílozlatý, Hvězdný nebo Tříkrálový stromeček. Všechny stromečky jsou úplně nové, s novým tématem a ozdobami.

Všechny ozdoby jsou české a pochází z naší sesterské firmy Koulier z Oflendy. Kromě prohlídek na vás čeká naše dílna, kde si můžete nazdobit vlastní ozdobu nebo si nějakou zakoupit na náš stromeček.

Největší adventní věnec

Od první adventní soboty můžete na nádvoří zámku obdivovat také největší adventní věnec v Česku.  Světelně-hudební show na zámek, každý den. Ve všední dny v 16:30 a 17:00 hod. O víkendech a svátcíh 16:30 – 19:00 hod každých 30 minut.