Unikátní dražba vodních šatů Mattoni pro Klub CF

Charitativní aukce vodních šatů Mattoni je v plném proudu. Stále máte šanci přihodit a podpořit dobrou věc. Tato výjimečná aukce, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Mattoni, nám umožňuje pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Naše aukce nabízí jedinečné vodní šaty, které v Karlových Varech oblékla top modelka Pavlína Němcová. Návrhář Lukáš Macháček se se svým týmem zhostil nelehkého úkolu vrátit do hry šaty, které známe z legendárního TV spotu. A to v nové verzi 2023 s vizí inspirovanou vodou, udržitelností a cirkularitou, což jsou dlouhodobě stěžejní hodnoty a komunikační témata společnosti Mattoni.

Můžete si tak připsat do své sbírky kousek nostalgie filmového festivalu a zároveň přispět na dobrou věc. Výtěžek z dražby bude věnován naší pacientské organizaci. „Cystická fibróza je nevyléčitelné, vzácné onemocnění a my si velmi vážíme toho, že se Mattoni rozhodla darovat své vodní šaty na pomoc těm, kteří to potřebují. Finanční prostředky půjdou na nákup léků, psychologickou péči a podporu výzkumu. Děkujeme Mattoni za jejich pomoc a podporu,“ uvedla ředitelka Klubu CF Mgr. Simona Zábranská.

Lukáš Macháček při své práci uplatňuje především jednoduchost, kombinovatelnost a nositelnost. Již 13 let prokládá svou návrhářskou tvorbu profesionálními stylistickými službami ve všech oblastech. Spolupracuje například s Hankou Vagnerovou, Danielou Peštovou, Terezou Maxovou nebo Monikou Bagárovou.

Pokud jste se dosud nezúčastnili, neváhejte a přihoďte ještě dnes! Vše, co musíte udělat, je navštívit naši webovou stránku https://aukce.klubcf.cz a vytvořit svůj účet. Neváhejte a využijte příležitost k přihazování.

Děkujeme vám za váš zájem a podporu. Vaše příspěvky jsou pro nás velmi důležité a pomáhají nám měnit životy těm, kteří to potřebují.

57. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech.
Foto: CNC / Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát