Hitem našeho e-shopu jsou designové tašky od výtvarnice Míši Žemličkové

Těší nás, že tento módní doplněk se stává neodmyslitelnou součástí vašeho každodenního života. Tašky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vyznačují se jedinečným designem. Díky dvou barevným variantám si může každý vybrat tu pravou. Ať už hledáte stylovou tašku do práce, praktickou sportovní tašku na volný čas, nebo na nákupy, u nás ji najdete. Naše tašky nejenže skvěle vypadají, ale také jsou velmi praktické a pohodlné na nošení.

Přidejte k vašemu outfitu tu pravou třešničku na dortu se stylovou taškou Klubu CF.

Výtvarnice Míša Žemličková se rozhodla spojit svůj talent a hluboký zájem podpořit dobrou věc. Navrhla sérii designových tašek, jejichž prodej má charitativní účel. Své umělecké dovednosti vložila do vytvoření unikátního motivu, který je nejen stylový, ale také vyjadřuje podstatu naší pacientské organizace. Koupí těchto tašek nejen podpoříte Klub nemocných cystickou fibrózou, ale také si domů odnesete kousek umění od Míši Žemličkové.

Míša Žemličková je významná česká výtvarnice, která se proslavila svým jedinečným stylem a kreativitou. Její díla jsou plná života a radosti, které odrážejí její pozitivní pohled na svět. Míša se věnuje především kresbě perem a štětcem. Převažuje v nich černá a bílá, nevyhýbá se však ani barevným kombinacím. Ráda propojuje perokresby s akvarelem. Fascinována je figurální tvorbou. Její práce je velmi ceněna a vyhledávána sběrateli umění, a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Míša Žemličková je skutečným důkazem toho, že umění může být nejen krásné, ale také inspirující a radostné.

Klub CF jako hlavní neziskový partner 57. MFF Karlovy Vary představil tyto tašky 30. 7. 2023 ve svém stánku na začátku Smetanových sadů. Míša Žemličková byla ve Varech několik dní a při té příležitosti probíhala vždy i autogramiáda zakoupených tašek. V tu dobu se také potvrdilo, že spoluprací kreativních schopností a odborných znalostí mohou designéři hrát zásadní roli při zvyšování povědomí, hledání inovativních řešení a posilování charitativních organizací k dosažení jejich cílů.

Nakupování charitativních předmětů je jednou z cest, jak pomáhat a přispívat na dobrou věc. Když si vyberete produkt od charitativní organizace, nejenže získáte kvalitní věc, kterou potřebujete, ale zároveň podporujete projekty, které jsou vám blízké. Podíl z každého prodaného kusu zboží se převádí na podporu konkrétních charitativních projektů.

Nákupem designové tašky Klubu CF se tak stáváte součástí širšího společenského úsilí o pomoc nemocným s cystickou fibrózou.

Už máš tu svou? Zakoupit můžete na našem e-shopu.

Eshop – Klub nemocných cystickou fibrózou (klubcf.cz)