Nadýchané pohádky

Herci Dejvického Divadla (Hynek Čermák, Martin Myšička, Ivan Trojan) a Arnošt Goldflam spojili své síly a vznikly Nadýchané pohádky. Unikátní dobročinný projekt pro zpříjemnění léčby dětí s cystickou fibrózou, kteří musí několikrát denně inhalovat. S inhalátorem v ruce se mohou ztotožnit s hrdiny sedmi dobrodružných pohádek, při kterých se hodně dýchá, fouká, funí, fučí, píská a děje se mnoho dalšího, co souvisí s dechem a plícemi. Nadýchané pohádky si krom slaných dětí užijí zajisté i ty sladké a jejich zakoupením přispějete na léčbu cystické fibrózy.

Dechberoucí pohádky Arnošta Goldflama, Petry Soukupové, Petra Stančíka, Jiřího Stracha, Milady Rezkové, Bogdana Trojaka a Kláry Trojanové mají za cíl pomoci tzv. slaným dětem, které trpí nevyléčitelnou nemocí cystickou fibrózou.

Tento jedinečný projekt dokmreslují krásné ilustrace od Galiny Miklínové spolu s hudebním doprovodem od Marka Mrkvičky. S radostí ho podpořila agentura Saatchi & Saatchi Praha, T-Mobile, Nadační fond Astéri, Sew Eurodrive a Tympanum Audioknihy. Režie se ujal Ondřej Hübl a design obalu vytvořil Viktor Říha. Oba pánové jsou i autory nápadu Nadýchaných pohádek.

Všem zúčastněným patří velké díky!

ESHOP - Koupit nadýchané pohádky