Slaný kalendář

Již od roku 2014 Klub CF vydává charitativní kalendář. Jeho nákupem můžete podpořit projekty, kterými pomáháme nemocným cystickou fibrózou v celé České republice.

V kalendáři naleznete fotografie dospělých pacientů s cystickou fibrózou. Děkujeme jim za odvahu sdílet svou nemoc, která ač není na první pohled patrná významně ovlivňuje životy nemocných a jejich blízkých.

Leták o Slaném kalendáři ke stažení

Sla(v)ný kalendář 2024

Tentokrát bychom Vás rádi pozvali na malou procházku po Karlových Varech společně s pacienty s cystickou fibrózou v doprovodu známých osobností. Tento kalendář vznikl díky našemu jedinečnému partnerství s 57. KVIFF.

Několika pacientům jsme umožnili splnit si sen a potkat se se známou osobností. Během celého týdne se nám podařilo zorganizovat 13 krásných setkání na nejrůznějších místech v Karlových Varech a naši pacienti se tak mohli potkat nejen se svým oblíbencem, ale navštívit i místa, která nejsou běžně přístupná. Dostali se tak do Císařských lázní, na balkon Marka Ebena, viděli pracovnu ředitele festivalu Kryštofa Muchy, navštívili Grandhotel Pupp i hotel Embassy, ve kterém pobývala Patricia Clarkson.

Doufáme, že se nám podařilo vystihnout jedinečnou atmosféru festivalu v Karlových Varech a doufáme, že trochu z ní přejde i na vás, kteří jste si zakoupili náš kalendář a podpořili tím naše pacienty a jejich rodiny.

koupit kalendář

Umělci, kteří se na tvorbě kalendáře podíleli jsou: Jiří Bartoška, Kristýna Boková, Patricia Clarkson, Marek Eben, Anna Fialová, Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Kryštof Mucha, Jana Plodková, Bolek Polívka, Jitka Schneiderová, Ivana a Jozef Trojanovi, Hana Vágnerová.

Foto: Tereza Křenová (foto vše kromě června) a Herminapress, s.r.o. (foto červen)

Scénář a texty: Jan Javornický, Martin Šinkovský

Art director: Jan Foltýn

Studio: Elite BTW

Produkce: Ivan Trojan, Simona Zábranská, Barbora Šitinová

Papír: Antalis

Tisk: Tiskárna UNIPRINT