Slaný kalendář

Již od roku 2014 Klub CF vydává charitativní kalendář. Jeho nákupem můžete podpořit projekty, kterými pomáháme nemocným cystickou fibrózou v celé České republice.

koupit kalendář 

V kalendáři naleznete fotografie dospělých pacientů s cystickou fibrózou. Děkujeme jim za odvahu sdílet svou nemoc, která ač není na první pohled patrná významně ovlivňuje životy nemocných a jejich blízkých.

Slaný kalendář 2022

Naše nemoc není vidět

Cystická fibróza je nemoc, která, ač není na první pohled patrná, významně ovlivňuje životy nemocných i jejich blízkých.

Stejně jako špičkoví sportovci, tak i lidé s cystickou fibrózou musí “trénovat“ několik hodin denně. Na rozdíl od nich není v sázce jejich kariéra a úspěch, ale to, jak dlouho a jak kvalitně budou žít.

Naším cílem je ukázat, že ze slaných dětí vyrůstají dospělí, kteří chtějí prožít svůj život co nejvíce plnohodnotně navzdory této diagnóze.

V kalendáři najdete 12 fotografií, zachycujících pacienty s cystickou fibrózou, během jejich oblíbených sportovních aktivit. Jako protiklad je u každé fotografie několik číslených údajů, které Vám mohou lépe přiblížit náročnost léčby cystické fibrózy.

 

koupit kalendář

Vaše pomoc vidět bude!

Výtěžek z prodeje kalendáře putuje na konto Klubu nemocných cystickou fibrózou, z.s., který sdružuje a podporuje nemocné CF a jejich blízké z celé ČR.

Výše platby je jen na Vás. 

300,- Kč / 500,- Kč / 1000,- Kč

Udělat 300 kroků je pro některé nemocné s CF vrcholový sport, kupte kalendář za 300 Kč a zlepšete jim o krůček jejich život.

Ujet 500 metrů na kole není pro pacienty s CF samozřejmostí, kupte kalendář za 500 Kč a rozjeďte pomoc s Klubem CF.

Odpálit 1 000 míčků vyžaduje spoustu sil i od zdravého člověka, kupte kalendář za 1000 Kč a posuňte pacienty s CF na další metu.

Všichni zainteresovaní pracovali bez nároku na honorář a patří jim naše obrovské díky.

Děkujeme:

Foto: Herbert Slavík

Grafická úprava: Martin Balcar

Tisk: Uniprint

Papír: Antalis

Martina Nečasová (kůň Ostap), Lubomír Pracna (plachetnice Sagitta), VISTA resort & club (tenisové kurty), Zuzana Slezáková (Czech Make-up House), Jan Čermák (Lyžařský areál Bavorák), Lucie Kašparová, Kateřina Hausová, a další.

koupit kalendář