Uspořádej akci / sbírku

Klub CF je nezisková organizace, která si na svoji činnost a aktivity musí zajistit finance z grantů a z darů svých podporovatelů. Jsme proto vděčni za každou pomoc a podporu, kterou od Vás dostaneme. A nemusí to být jen peněžní dary. Oceníme práci dobrovolníků i Vaše organizátorské aktivity.

Česká republika může soupeřit se západní Evropou, kde mají aktivity na pomoc potřebným velkou tradici a podporu společnosti. I u nás se pořádá velké množství charitativních běhů, sportovních utkání i kulturních akcí. Budeme moc rádi, když uspořádáte nějakou akci a podpoříte nemocné s cystickou fibrózou. Rádi Vám s tím pomůžeme!

Uspořádej akci / sbírku

Nemusíte se bát uspořádat vlastní akci. Máme zkušenosti s tím, že tyto akce jsou vždy velmi úspěšné a okolím s radostí přijímány. Akce se často díky úspěchům opakují a mohou se stát i každoroční tradicí, na kterou se těší vaši přátelé i obyvatelé z širokého okolí. Ať už se rozhodnete pořádat jednu akci nebo budete v aktivitách pokračovat, budeme vděčni za vaši pomoc a úsilí. Rádi vám se vším pomůžeme!

Co vám můžeme poskytnout?

  • skládací stan s logem a barvách Klubu nemocných CF. Skládací stoly,  židle a rollupy
  • informační materiály
  • zapečetěnou pokladničku, která slouží pro veřejnou sbírku
  • předměty k prodeji (trička, náramky, bublifuky, batůžky, tašky a další předměty s grafickým vizuálem Klubu CF)
  • můžeme pomoci sehnat dobrovolníky
  • věnujeme drobné ceny pro vítěze.
  • pomůžeme vám s propagací vaší akce na webových stránkách a na sociálních sítích Klubu CF

Zavolejte nám, společně se nám podaří uspořádat krásnou akci, která potěší nejen nemocné s CF, ale bude to krásná akce pro všechny zúčastněné.

Mám již svou akci a rád vás podpořím

Pořádáte festival, firemní akci, sportovní nebo kulturní akci? I zde jistě najdete prostor, jak podpořit nemocné s CF. Spojte se s námi! Přizvěte nás jako partnera Vaší akce. Můžete nám například věnovat prostor pro umístění informačního stánku spojeného s prodejem charitativních předmětů. Věnovat nám část z výtěžku za vstupné nebo startovné. Uvítáme i rozhovor s moderátorem o životě s cystickou fibrózou, či promítnutí spotu o CF.
Šíření informací o tomto vzácném nevyléčitelném onemocnění je pro nás neméně důležité.

Co dalšího pro nás můžete udělat

Uspořádej sbírku

Dobročinná sbírka formou zapečetěné kasičky může být součástí některé akce na pomoc nemocných CF nebo může být umístěna ve vhodných prostorách, jako např. restaurace, kavárny, obchodní domy, kina, divadla, sportovní centra, kadeřnictví apod.

Pro umístění kasičky je potřeba ji nejdříve zapečetit na místním městském úřadu. Následně ji po ukončení sbírky rovněž na úřadě rozpečetit a výtěžek vložit na náš účet. Všechny potřebné dokumenty včetně plné moci, manuálu a informačních letáků vám rádi zašleme i s kasičkou poštou. Stačí nás kontaktovat.

Online dárcovství přes portál Darujme.cz

Chystáte se běžet závod, slavíte narozeniny, plánujete sbírku nebo akci, jejíž výtěžek chcete věnovat na pomoc nemocných CF? Založte výzvu na portálu Darujme.cz. Dejte svým rodinným příslušníkům, přátelům, kolegům a všem dalším lidem vědět o vaší výzvě. Pošlete jim přímý odkaz e-mailem, sdílejte ho na sociální sítích, nebo jim o vaší výzvě řekněte osobně.

Tak trochu jiný narozeninový dárek

Možná máte narozeniny a přejete si něco „víc“ než jen hmotný dárek. Uspořádejte sbírku mezi svými rodinnými příslušníky, přáteli, kolegy a udělejte v tento výjimečný den, radost ještě někomu dalšímu.

Větrníková dílnička

Větrník je logem Klubu CF také symbolem ztíženého dýchání. Nemocní cystickou fibrózou ho totiž svým dechem často nedokáží ani roztoči. Pokud byste na akci chtěli zabavit děti Větrníkovou dílničkou a s dětmi skládat větrníky, rádi Vám poskytneme potřebné pomůcky a šablony.

Za váš finanční dar např. ze startovného nebo tomboly s výtěžkem na pomoc nemocným cystickou fibrózou vám rádi vystavíme darovací smlouvu, Certifikát dárce a umístíme logo s poděkováním na webové stránky, facebook a do Výroční zprávy.

Pokud máte jakýkoliv další nápad, jak bychom mohli spolupracovat, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na spolupráci s vámi!

 

S organizací akcí vám pomůžou

Pokud máte jakékoliv dotazy, nápady, nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme celou akci zorganizovat, poskytneme vám potřebné vybavení či know-how.

avatar-image

Markéta Mikšíková, DiS.

Marketing & PR

(+420) 773 133 356

miksikova@klubcf.cz

avatar-image

Bc. Lenka Johannová, DiS.

Grantový specialista

(+420) 608 946 762

johannova@klubcf.cz