Větrníkový den ve firmách

Připojte se k Větrníkovému dni a podpořte boj s cystickou fibrózou!

21. listopadu oslavujeme Evropský den cystické fibrózy. Tato vzácná a nevyléčitelná nemoc téměř 700 lidí v České republice, a my, Klub nemocných cystickou fibrózou, se snažíme zvýšit povědomí o této nemoci a získat finanční prostředky na její výzkum a léčbu.

Jedním ze způsobů, jak se můžete zapojit do této důležité akce, je účast na naší tradiční akci nazvané Větrníkový den. Větrník je pro většinu z nás jen hračka, ale pro nemocné cystickou fibrózou vyžaduje rozfoukání takového větrníku velkou námahu. Právě větrník je symbolem naší organizace a připomíná nám každý den, že existují věci, které mohou být pro někoho běžné, ale pro nás znamenají mnohem více.

Vaše firma a zaměstnanci mají nyní jedinečnou příležitost zapojit se a projevit svou podporu našim pacientům. Přijměte výzvu a přijďte s námi vytvořit větrníky, které pomohou našim malým i velkým hrdinům. Tato aktivita je nejen zábavná, ale také přínosná. Vaši zaměstnanci a jejich děti se mohou naučit o cystické fibróze a zároveň se stanou součástí naší bojovné komunity.

Vaše podpora nám pomůže zvýšit povědomí o této nemoci a získat finanční prostředky na výzkum a léčbu. Společně můžeme udělat rozdíl v životech těch, kteří bojují s cystickou fibrózou každý den.

Přidejte se k nám na Větrníkovém dni a dejte najevo svou solidaritu s nemocnými cystickou fibrózou. Vaše účast je důležitým krokem směrem k větší informovanosti a léčbě této nemoci.

Společně můžeme pomoci. Děkujeme za vaši podporu!

 

Jak můžete se svými zaměstnanci prožít Větrníkový den?

Jako výraz solidarity a podpory firmy pořádají společně se zaměstnanci Větrníkový den. S dětmi vyrábějí větrníky,  soutěží o nejhezčí větrník, draží vyrobené větrníky a realizují sbírky na podporu pacientů s cystickou fibrózou.

Podpořte naše pacienty i Vy, pojďte si vyrobit krásný větrník a pomozte nám rozšířit povědomí o cystické fibróze.

Vyzkoušet můžete různé postupy:

  1. Větrník z papíru

 

2. Větrník z PET lahví